Бухгалтер

Персонал в Киев. Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

 • Зарплата від:
 • Бажаний графік роботи:
 • Дата народження:
 • Досвід роботи:
 • Місто:
 • 4 000 грн.
 • часткова зайнятість
 • без опыта
 • Киев

Досвід роботи

  Професійни навички та знання:
  Windows, MS Office, Internet, 1С (7 и 8. 2 версії),Акцент,МЕдок,клієнт-банк – досвідчений користувач;
  великий досвід продажів, супроводу угод, підготовки документів. Участь у семінарах,як учасник і як доповідач, вивчення FMSG ринку та В 2В,В 2С продаж.
  Наявність власної бази продавців та покупців по всієї Україні (Агро)
  Знание ИНКОТЕРМС 2010,закон о зерне.

  Знання мов: українська,російська -експерт; англійська-середній,
  латинь-базовий.

  Додаткова інформація: шкідливих звичок не маю,водійське посвідчення кат.В. (стаж 5 років),готовність до відряджень.Комунікабельна,пунктуальна,швидко навчаюсь,акуратна. Хобі: спорт.
  Відомості про працю:
  07. 2013р.-по теперішній час
  КВС GROUP ltd LLC
  Обов'язки: Формування політики організації, основних стандартів її діяльності, формуванні структури і системи управління, представництво на переговорах з постачальником,партнерами та контрагентами. Координація та організація діяльності підприємства на основі застосування методів обгрунтованого планування,фінансових та трудових витрат. Ведення бухгалтерського та податкового обліку.


  08. 2012р. - 07. 2013р.
  ТОВ “Фінансова група “Укрінвест” директор
  Обов'язки: Формування політики організації, основних стандартів її діяльності, формуванні структури і системи управління, представництво на переговорах з постачальником,партнерами та контрагентами. Координація та організація діяльності підприємства на основі застосування методів обгрунтованого планування,фінансових та трудових витрат.

  10. 2011р.- 07. 2012р
  ТОВ “Квадро Агро” начальник відділу логістики.
  Обов'язки: Відповідальність та організація роботи підрозділу з логістики підприємства. Переговори з постачальником,контрагентом,бізнес-партнерами,тощо. Формування замовлень,аналіз надходжень та витрат підприємства. Складання встановленої звітності. Формування бази внутрішньої та зовнішньої інформації.


  10. 2010р.- 10. 2011р.
  ТОВ “Квадро Агро” головний бухгалтер
  Обов'язки: Ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємства. Відповідальність за роботу бухгалтерії підприємства. Звітність (всі форми),тощо.

  05. 2010р.- 10. 2010р.
  ПП “Квадро” бухгалтер
  Обов'язки: Ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємства. Первинна документація. Звітність ПДФО,ПФУ,ПДВ. Розрахунок заробітної плати,клієнт-банк,акти звірок з контрагентами. Юридичне оформлення всіх договірних відносин,тощо.Навчальний заклад: ДНУ ім. Олеся Гончара м. Дніпропетровськ

  Роки навчання 08. 2010р. - теперешній час. Спеціальність-юрист.

  Додаткова інформація про навчання: ЗДПИЄУ на Jobs.uaр.навч.) (м.Павлоград.,Дніпропетровська обл.) Спеціальність-економіст.