Менеджер по работе с клиентами

Персонал в Киев. Телекомунікація та зв'язок

 • Зарплата від:
 • Бажаний графік роботи:
 • Дата народження:
 • Досвід роботи:
 • Місто:
 • 6 000 грн.
 • повний робочий день
 • без опыта
 • Киев

Досвід роботи

  Маю досвід у залученні потенційних клієнтів через «холодні» продажі. Добре орієнтуюсь в роботі з білінговими системами, швидко освоюю нові програми. Маю навики роботи з комутаційним обладнанням міжміської телевізійної апаратної (аудіо і відео), системами IP-телефонії, телефонними станціями типу: ДКАТС, АТСК, АТСК-У, EWSD, прокладання внутрішньооб’єктового зв’язку.

  Додаткові відомості: впевнений користувач ПК, досконало володію українською, російською, частково англійською мовами.

  Особисті риси: легко навчаюсь новому, дисциплінована, комунікабельна, пунктуальна, працьовита, цілеспрямована, маю організаторські здібності.

  на Jobs.uaрр. – ТОВ «Ланет Нетворк» – менеджер з адміністративної діяльності.
  Займалась роботою з клієнтами з фінансових та, частково, технічних питань, прийомом заявок по підключенню та ремонтним роботам, пошуком та залученням нових абонентів, організацією роботи персоналу та контролем її виконання.
  на Jobs.uaрр. – ПАТ «Укртелеком» - фахівець з охоронно роз’яснювальних робіт та захисту майна.
  Займалась роботою з клієнтами з питань захисту майна ПАТ «Укртелеком». Заміщала начальника лінійної дільниці за його відсутності (організація роботи монтажних бригад та монтерів по ремонту та прокладанню нових ліні зв’язку та контроль за її виконання, підготування матеріальних звітів).
  2012р.- по теперішній час – ПАТ «Укртелеком» - фахівець з продажу послуг.
  Займаюсь безпосереднім обслуговуванням потенційних та діючих абонентів мережі з фінансових та, частково, технічних питань, пошуком та залученням нових абонентів. Заміщаю начальника дільниці маркетингу та продажу послуг за його відсутності.
  2013р.- по теперішній час – голова первинної профспілкової організації.
  Займаюсь організаційними питаннями по оздоровленню, плануванню дозвілля, виплатами допомоги та заохочень, фінансовими та матеріальними звітами. на Jobs.uaрр. – Київський коледж зв’язку по спеціальності: «Монтаж, обслуговування та ремонт апаратури електрозв’язку».
  на Jobs.uaрр. – Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова по спеціальності: бакалавр «Інформаційні мережі зв’язку»
  на Jobs.uaрр. – Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова по спеціальності: магістр «Інформаційні мережі зв’язку». 2012р. – «Центр післядипломної освіти» ПАТ Укртелеком за напрямом: «Взаємодія типових автоматизованих систем комплексних розрахунків»
  2013р. – «Центр післядипломної освіти» ПАТ Укртелеком за напрямом: «Технічна підготовка з технологій мереж доступу»