HR, менеджер по персоналу, інспектор відділу кадрів

Персонал в Львов. HR, управление персоналом

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • Образование:
 • 8 000 грн.
 • полный рабочий день
 • 5 лет 10 мес
 • Львов
 • Українська Академія Друкарства м. Львів

Опыт работы

 • Начальник відділу кадрів Львівська національна наукова бібліотека ім. В.Стефаника - організація та ведення кадрового діловодства; - формування і ведення банку даних про кількісний та якісний склад кадрів; - визначення поточної та перспективної потреби в кадрах та джерел їх укомплектування; - робота із забезпечення організації працівниками потрібних професій, спеціальностей і кваліфікації; - розробка посадових інструкцій; - участь у роботі атестаційної комісії; - комунікація з завідувачами відділів; - організація роботи із складання графіків відпусток та контроль його виконання; - контроль за станом трудової дисципліни в підрозділах організації і додержанням працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку; - складання встановленої звітності (зовнішньої і внутрішньої) з обліку кадрів та роботи з персоналом; - контроль за виконанням нормативів з працевлаштування інвалідів та дотримання квоти працевлаштування категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню; - підготовка документів для отримання працівниками свідоцтва про загально­обов’язкове державне соціальне страхування; - ведення військового обліку.
 • Інспектор відділу кадрів Львівська національна наукова бібліотека ім. В.Стефаника - ведення кадрового діловодства; - друк наказів, посадових інструкцій; - ведення архіву особових справ; - виконання доручень начальника відділу кадрів; - комунікація з завідувачами відділів; - участь у підготовці звітів (зовнішніх та внутрішніх) - участь у складанні посадових інструкцій, графіків відпусток; - участь у перевірках, які проводяться державними органами.
 • Інспектор з кадрів ПТСВКП "Вагінтур" - ведення кадрового діловодства; - комунікація з завідувачами відділів; - участь у підготовці звітів (зовнішніх та внутрішніх) - складання положень про відділи, посадових інструкцій, графіків відпусток; - участь у перевірках, які проводяться державними органами.
 • Інспектор з кадрів ТзОВ Кондитерська фабрика "Львівські солодощі" - організація та ведення кадрового діловодства; - формування і ведення банку даних про кількісний та якісний склад кадрів; - визначення поточної та перспективної потреби в кадрах та джерел їх укомплектування; - робота із забезпечення організації працівниками потрібних професій, спеціальностей і кваліфікації; - розробка посадових інструкцій; - комунікація з завідувачами відділів; - участь у підготовці звітів (зовнішніх та внутрішніх) - складання положень про відділи, посадових інструкцій, графіків відпусток; - участь у перевірках, які проводяться державними органами.
Навички володіння комп`ютером: MS Office: Word, Excel; e-mail; принтер, сканер, копір.
Досвід водіння - 23 роки, права категорії В.
Особисті якості: комунікабельність, порядність, відповідальність, жага до особистісного росту та саморозвитку.

02. 02. 2015 р. – 19. 05. 2017 р. - начальник відділу кадрів

Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника (м. Львів, вул. Стефаника, 2).

Функціональні обовязки:

- організація та ведення кадрового діловодства;
- формування і ведення банку даних про кількісний та якісний склад кадрів;
- визначення поточної та перспективної потреби в кадрах та джерел їх укомплектування;
- робота із забезпечення організації працівниками потрібних професій, спеціальностей і кваліфікації;
- розробка посадових інструкцій;
- участь у роботі атестаційної комісії;
- комунікація з завідувачами відділів;
- організація роботи із складання графіків відпусток та контроль його виконання;
- контроль за станом трудової дисципліни в підрозділах організації і додержанням працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку;
- складання встановленої звітності (зовнішньої і внутрішньої) з обліку кадрів та роботи з персоналом;
- контроль за виконанням нормативів з працевлаштування інвалідів та дотримання квоти працевлаштування категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;
- підготовка документів для отримання працівниками свідоцтва про загально­обов’язкове державне соціальне страхування;
- ведення військового обліку.

Досягнення: навчання інспектора відділу кадрів; створення таблиці Excel для полегшення здачі звітності (обрахування віку, трудового стажу); окрема таблиця для звіту по фактично зайнятих для Академії Наук України .

20. 06. 2013 р. – 01. 02. 2015 р. інспектор відділу кадрів.

Львівська національна наукова бібліотека України ім. В. Стефаника (м. Львів, вул. Стефаника, 2).

Функціональні обов’язки:

- ведення кадрового діловодства;
- друк наказів, посадових інструкцій;
- ведення архіву особових справ;
- виконання доручень начальника відділу кадрів;
- комунікація з завідувачами відділів;
- участь у підготовці звітів (зовнішніх та внутрішніх)
- участь у складанні посадових інструкцій, графіків відпусток;
- участь у перевірках, які проводяться державними органами.

Досягнення: за перших два місяця роботи комп’ютеризувала ведення кадрового діловодства (база наказів з 01. 01. 2013 р.; створила банк даних працюючих співробітників, інвалідів, пенсіонерів у таблицях Excel ); впорядкувала особові справи та трудові книжки співробітників.Образование / Дополнительное образование

 • Українська Академія Друкарства м. Львів Економіка підприємства


Jobs.ua: