Директор по персоналу

Персонал в Киев. HR, управление персоналом

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • Образование:
 • 15 000 грн.
 • полный рабочий день
 • 2 лет 11 мес
 • Киев
 • Міжгалузевий інститут управління

Опыт работы

Знання трудового законодавства та законодавства із загальнообов’язкового державного страхування (з тимчасової втрати працездатності, безробіття, нещасних випадків на виробництві, пенсійного), цивільного, антикорупційного, військового. Знання законодавчої бази з питань відпусток, відряджень, оплати праці, податкового та соціальних питань.

Організація кадрової роботи з «нуля». Ведення кадрової роботи підприємства з чисельністю 40 осіб самостійно, одноосібно (ДП «ВУГЛЕСИНТЕЗГАЗ УКРАЇНИ»). Ведення кадрової роботи в НАК «Енергетична компанія України» з чисельністю на Jobs.uaосіб.

Документальне оформлення процесів прийому, переведення та звільнення працівників. Оформлення розпорядчих документів з кадрових і соціальних питань, відпусток та відряджень. Ведення особових справ, карток ф.П- 2. Підготовка наказів та ведення журналів обліку наказів. Оформлення лікарняних листів, розрахунок трудового стажу та страхового стажу. Ведення соціальних питань, питань заохочувальних та компенсаційних виплат, нагороджень.

Визначення потреби в кадрах, пошук та підбір персоналу, адаптація персоналу, організація навчання персоналу, атестація та оцінка персоналу.

Підготовка організаційної структури та штатного розпису. Розробка колективного договору в т.ч коефіцієнтів співвідношень посадових окладів, положень про преміювання та інших виплат. Розрахунок фонду оплати праці.

Підготовка трудових договорів (угод) та контрактів. Розробка посадових інструкцій та положень про структурні підрозділи.

Ведення обліку робочого часу та часу відпочинку. Складання графіка відпусток та облік використання відпусток.

Ведення військового обліку та мобілізаційної роботи. Проведення звірки з райвійськкоматами та підготовка звітності з питань військового обліку.

Оформлення та ведення трудових книжок, книги обліку трудових книжок та вкладишів.

Ведення та документальне оформлення питань комісії з соціального страхування (голова комісії), підготовка звітності.

Оформлення документів для відрядження, розробка положень про відрядження працівників підприємства, організація поїздок.

Кадрове діловодство всіх стадій та процесів кадрової роботи, та підготовка документів до архівного зберігання.

Розробка політики соціальної відповідальності, кодексу корпоративної етики, політики кадрової безпеки, антикорупційної програми, правил внутрішнього трудового розпорядку та інших нормативних актів, внутрішніх інструкцій та документів з питань управління персоналом.

Складання звітності (до органів статистики, фондів зайнятості населення, інвалідів, соцстрахування, військкоматів та ін).

Вміння бухгалтера. Нарахування та виплата заробітної плати, відпускних, лікарняних тощо. Ведення обліку касових та банківських операцій, заробітної плати, розрахунків із соціального страхування, розрахунків з підзвітними особами, складання звітності до фіскальних органів та фондів.

Підвищення кваліфікації: 2017 р.- «Система заробітної плати: грейди і КРІ» ; 2008 р.- «Підвищення кваліфікації працівників кадрових служб».

Спеціальні вміння та знання: ПК (Excel, Word, Internet, E-mail), користування оргтехнікою, система клієнт-банк, 1С-бухгалтерія/кадри.

Особлива інформація: інвалід 3 групи довічно (загальне захворювання), не потребую особливого облаштування робочого місця чи особливих умов праці.

Образование / Дополнительное образование

 • Міжгалузевий інститут управління економіст
 • Український фінансово-економічний інститут бакалавр з обліку та аудиту
 • Ірпінський індустріальний технікум бухгалтер