Керівник проектів ( логістика, продажі, аналітика, управління запасами і закупівлі)

Персонал в Киев. Логистика, доставка, склад

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • Образование:
 • договорная
 • 14 лет 6 мес
 • Киев
 • Національний транспортний університет

Опыт работы

 • Керівник відділу забезпечення і логістики Sp. z o.o.“PRIBEX” (Poland, Warsaw) Штат компанії – до 450 чол. (В підпорядкувані: 70 чол.) Основна мета : Проект по реорганізації і реформуванню, функціонального поділу в системі організації забезпечення в Компанії - виділення окремого самостійного структурного підрозділу (департаменту) постачання від управління комерції (категорійного менеджменту) і створення окремої групи закупівель в управлінні ланцюгів поставок. Створення, узгодження процедур, інструкцій, регламентів взаємодії з суміжними підрозділами Компанії. Складання та реалізація плану переходу функції формування та розміщення замовлень товару постачальникам від категорійного менеджменту і відділу поставок в групу закупівель. Досягнення: Створення відділу з «нуля» (кризовий менеджмент) Деверсифікація джерел постачання товарів і послуг Виявлення слабких місць в логістиці (транспортної та складської), розробка механізмів для зниження витрат за основними показниками. Поліпшення термінів виконання робіт на 15%, скорочення затрат на 420 тис. «злотих»
 • Директор регіональної філії ТОВ “Імпульсхех” (ТМ “Luxeon”, “Vimar”, “Ledmax”,“Вольт” ) (Україна, Київ) Штат компанії – до 90 чол. (В підпорядкувані: 25 чол.) Основні обов’язки : Планування і дотримання бюджетних показників по філії, контроль виконання дохідної та видаткової частин, контроль дебіторської заборгованості по представництву, планування обсягів продаж , планування і проведення заходів щодо просування продукції, контроль дотримання графіка розвезення продукції, ведення регулярної звітності. підбір персоналу, проведення співбесід, тренінг персоналу, організація роботи регіональних менеджерів; постановка завдань і оцінка діяльності персоналу, розробка та впровадження мотиваційних схем, нарахування заробітної плати дослідження ринку, моніторинг по оптовим каналам принципів територіального поділу та дотримання рекомендованих цін; контроль роботи виділених команд дистриб'юторів на закріпленій території, аналіз товарних запасів, розрахунок рівня страхового запасу товару і точку замовлення, відповідно до планів продажу, формування заявки на переміщення товару та забезпечення доставки продукції на регіональні представництва, контроль надходження замовлених товарів на склад, організація розподілу товару між регіональними менеджерами та дистриб’юторами, консолідація витрат на транспортну логістику, аналіз витрат маршрутів руху; управління процесами утилізації та рекламацій товару (недостачі, брак, надлишки, пересорт); виконання претензійної роботи, та вирішення конфліктних ситуацій. Досягнення: популяризація та організація роздрібних продаж товарів через спеціалізовані «інтернет майданчики» та соціальні мережі, створення і просування власного брендового інтернет-магазину, збільшені обсягів продажу товарів на 8% і збільшення прибутку філії на 25%, прибрав «неліквідів» на суму близько 800 тис.грн
 • Керівник відділу логістики. ТОВ “БТ-ТДМ” (ТМ “Luxeon”, “Vimar”, “Ledmax”,“Вольт” ) (Україна, Київ) Штат компанії – до 90 чол. (В підпорядкувані: 17 чол. ) Основні обов’язки : Загальне керівництво відділом логістики, контроль, оптимізація і регламентація логістичних процесів,формування логістичного бюджету, забезпечення його виконання; планування та організація логістичних проектів, оцінка ефективності та аналіз поточної логістичної діяльності, складання логістичних прогнозів і планів, забезпечення ефективної роботи складів (координація складського технологічного процесу, планування і контроль інвентаризацій, оптимізація витрат на організацію зберігання ТМЦ, планування розвитку складської інфраструктури), проведення інвентаризацій, керівництво транспортним відділом, оптимізація роботи транспорту, робота з транспортними компаніями, в тому числі кур'єрськими, оптимізація складських і транспортних витрат, постановка завдань і оцінка діяльності персоналу, розробка та впровадження мотиваційних схем. Досягнення: Автоматизація процесів обліку, впровадження серійного обліку вхідної продукції через систему штрих-кодування, зменшення товарних залишків на складах на 15%, скорочення транспортних і складських витрат на 34%
 • Менеджер відділу логістики ТОВ “Укрметалорукав” (ДП Скат) (Україна, Київ) Штат компанії – до 90 чол. (В підпорядкувані: 4 чол.) Основні обов’язки: Організація всіх транспортних і складських операцій підприємства, контроль за обліком та обігом товару на складах, проведення ревізій та інвентарацій, організація роботи власного транспорту, складання раціональних маршрутів руху, контроль над своєчасним і правильним виконанням перевезень водіями підприємства і водіями найманого транспорту, вивчення ринку транспортних послуг, пошук альтернативних перевізників, здатних надати послуги з транспортування на більш вигідних умовах, внесення пропозицій для більш ефективного і економічно доцільного функціонування відділу.
 • Заступник начальника відділу ТО та ПР ВАТ “Транс-Оболонь” (Україна, Київ) Штат компанії – до 550 чол. (В підпорядкувані: 12 чол.) Основні обов’язки: Організація роботи відділу, контроль за якістю і термінами виконання робіт, організація закупки запчастин і видаткових матеріалів, виконання планових показників з коефіцієнту технічної готовності транспортних засобів автопарку, координація роботи відділу з іншими структурними підрозділами підприємства.
Skydiving, футбол, гірські лижі, велосипед, фотографія.

Професійні навички: досвід ведення переговорів, адміністративно-управлінської роботи, побудови системи продажів і логістики, підбору кадрів; - ПК на рівні впевненого користувача (пакет MS Office, Internet, E-mail, 1С Підприємство, MacOS та ін.); - водійське посвідчення категорії «В», стаж водіння 7 років.

Профессійні якості: високий рівень працездатності, відповідальність, дисциплінованість, лідерство, ініціативність, самостійність, наполегливість, націленість на результат, вміння працювати в команді, комунікабельність

Особисті якості: енергійність, стресостійкість, винахідливість, здатність швидко орієнтуватися в складних ситуаціях; легко навчаюсь, розумне почуття гумору.

Інше: готовність до відряджень,надання рекомендацій на вимогу.
Образование / Дополнительное образование

 • Національний транспортний університет Організація перевезень і управління на транспорті
Полезные ссылки

Или посмотрите резюме на Jobs.ua

Посмотрите похожие вакансии на Jobs.ua


Jobs.ua: