Юрисконсульт

Персонал в Лисичанск. Юриспруденция, право

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • Образование:
 • 15 000 грн.
 • полный рабочий день
 • 26 лет 1 мес
 • Лисичанск
 • Харківський юридичний інститут - Українська юридична академія ім. Ф.Е. Дзержинського, м. Харків, слідчо - криміналістичний факультет

Опыт работы

 • Юрисконсульт Комунальне підприємство "Інноваційно-інформаційний центр", м. Сєвєродонецьк. Правове забезпечення господарської діяльності підприємства та структурних підрозділів, організація та ведення претензійно - позовної роботи та роботи зі стягнення проблемної заборгованості, договірна робота, контроль за дотриманням законодавства і складання висновків-рекомендацій за результатами правового аналізу, представництво прав та інтересів підприємства в усіх судах, передбачених ЗУ "Про судоустрій України", органах Державної виконавчої служби, в органах державної влади та місцевого самоврядування, нотаріаті, правоохоронних органах, перед фізичними та юридичними особами, суб'єктами господарювання, об'єднаннями громадян.
 • Юрисконсульт 1-ої категорії, провідний юрисконсульт, начальник групи правового забезпечення. ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ", Сєвєродонецький район електричних мереж, м. Сєвєродонецьк. Правове забезпечення господарської діяльності підприємства та структурних підрозділів, організація та ведення претензійно - позовної роботи та роботи зі стягнення проблемної заборгованості, договірна робота, контроль за дотриманням законодавства і складання висновків-рекомендацій за результатами правового аналізу, представництво прав та інтересів підприємства в усіх судах, передбачених ЗУ "Про судоустрій України", органах Державної виконавчої служби, в органах державної влади та місцевого самоврядування, нотаріаті, правоохоронних органах, перед фізичними та юридичними особами, суб'єктами господарювання, об'єднаннями громадян.
 • Юрисконсульт ВАТ "Лисичанськвугілля", відокремлений підрозділ "Вузол виробничо - технологічного зв'язку", м. Лисичанськ. Правове забезпечення господарської діяльності підприємства та структурних підрозділів, організація та ведення претензійно - позовної роботи та роботи зі стягнення проблемної заборгованості, договірна робота, контроль за дотриманням законодавства і складання висновків-рекомендацій за результатами правового аналізу, представництво прав та інтересів підприємства в усіх судах, передбачених ЗУ "Про судоустрій України", органах Державної виконавчої служби, в органах державної влади та місцевого самоврядування, нотаріаті, правоохоронних органах, перед фізичними та юридичними особами, суб'єктами господарювання, об'єднаннями громадян.
 • Юрисконсульт, юрисконсульт 2-ої категорії, юрисконсульт 1-ої категорії. ВАТ "Укртелеком", центр електрозв'язку № 5 Луганської філії, м. Лисичанськ. Правове забезпечення господарської діяльності підприємства та структурних підрозділів, організація та ведення претензійно - позовної роботи та роботи зі стягнення проблемної заборгованості, договірна робота, контроль за дотриманням законодавства і складання висновків-рекомендацій за результатами правового аналізу, представництво прав та інтересів підприємства в усіх судах, передбачених ЗУ "Про судоустрій України", органах Державної виконавчої служби, в органах державної влади та місцевого самоврядування, нотаріаті, правоохоронних органах, перед фізичними та юридичними особами, суб'єктами господарювання, об'єднаннями громадян.
 • Слідчий слідчого відділу, спеціальне звання - капітан міліції. Слідчий відділ Лисичанського МВ УМВС України у Луганській області, Міжрайонний слідчий відділ Слідчого управління УМВС України у Луганській області, м. Лисичанськ Організація розслідування та розкриття злочинів, попередження та профілактика злочинів.
Постійно слідкую за змінами в законодавстві, здійснюю аналіз змін, вивчаю та аналізую судову практику, адвокатську практику, спеціальну літературу, спеціалізовані періодичні та інтернет видання і ресурси.
Здатен аналізувати та узагальнювати інформацію і оптимізувати процес.

Маю водійське посвідчення категорії "В" і досвід керування авто-мото-транспортом.

Додаткова освіта:

Пройшов підготовку у навчальному центрі спецпідготовки Приватного підприємства "ГАЛ-БЕЗПЕКА" м. Львів, курси підготовки фахівців з охоронної діяльності та безпеки. Маю досвід роботи в охоронних структурах.

Професійні та інші навички:

Вільне користування ПК та програмним забезпеченням Microsoft Word, Microsoft Excel, програмним комплексом "Ліга-Закон", інтернет ресурсами, оргтехнікою, автотранспортом.

Вільне орієнтування в законодавстві України та його застосування (27 років досвіду).

Здатність до аналітичної діяльності і оптимізації виробничого процесу.

Особисті якості:

Висока працездатність, спрямованість на результат, концентрація уваги, довготривала пам’ять, вміння аналізувати та узагальнювати інформацію і оптимізувати процес, організованість, чесність, енергійність, порядність, відповідальність, сумлінність, комунікабельність, акуратність, пунктуальність, здатність до швидкого навчання, легко знаходжу спільну мову з людьми.

Здатен працювати в команді, приймати невідкладні обґрунтовані вольові рішення, обґрунтовано відстоювати прийняте рішення та доводити власну думку і відстоювати інтереси підприємства з метою досягнення поставленої мети та результату.

Додаткова інформація:

За час трудової діяльності нагороджений грамотою за сумлінну працю та заохочувався грошовими винагородами в розмірі посадових окладів.

Постійно слідкую за змінами в законодавстві, здійснюю аналіз змін, вивчаю та аналізую судову практику, адвокатську практику, спеціальну літературу, спеціалізовані періодичні та інтернет видання і ресурси.

Готовий до відряджень в межах області та України.Образование / Дополнительное образование

 • Харківський юридичний інститут - Українська юридична академія ім. Ф.Е. Дзержинського, м. Харків, слідчо - криміналістичний факультет Правознавство