Контактная информация

Персонал в Украине.

  • Загальні питання
  • Технічна підтримка
  • www:
  • тел.:
  • Поштова адреса

Наші проекти:Портал Jobs.ua є одним з лідерів ринку працевлаштування і освіти в українському інтернеті. За рахунок комплексного обхвату питання пошуку роботи і отримання освіти (базової, додаткової та бізнес-навчання), а також якості і зручності ресурсу, портал постійно затребуваний серед різних категорій користувачів Уанету, левова частка яких зацікавлена в питанні працевлаштування.
Проект Vakansii.ua орієнтований суто на активних претендентів, які вважають за краще шукати роботу з комфортом і в мінімальні терміни. Основними перевагами роботи з проектом Vakansii.ua є відсутність реклами і зручний перегляд списку відкритих вакансій. Ресурс є транслятором вакансій порталу Jobs.ua.
Resume.ua – це проект, повністю присвячений пошуку резюме і підбору персоналу у всіх містах України. Проста і інтуїтивно зрозуміла навігація, ненав'язливий дизайн роблять роботу на сайті приємною і комфортною. Для менеджерів по персоналу і рекрутеров доступні пошук резюме кращих фахівців і можливість додати вакансії на портали Jobs.ua і Vakansii.ua.
На порталі Training.ua розміщені відкриті тренінги різних напрямів навчання, семінари і конференції. Також працює розділ корпоративних тренінгів. Всі програми додають тренінгові компанії - організатори, що гарантує актуальність і постійну оновлювану інформації.