Додати резюме


Персонал в Україні.

Добавить резюме +
 
Добавить вакансии +
   


Проект Resume.ua є майданчиком для пошуку персоналу по всіх містах України. Всі резюме ресурсу транслюються з Jobs.ua – провідного порталу пошуку роботи і персоналу України.

Проект Resume.ua орієнтований суто на роботодавців – менеджерів по персоналу і рекрутеров, для яких важливий не тільки результат, але і сам процес пошуку фахівців.

Оскільки база резюме для проектів Jobs.ua і Resume.ua є загальною, ми даємо можливість претенденту розмістити своє CV відразу на обох ресурсах.

Для розміщення резюме Ви можете заповнити стандартну форму додавання або зареєструватися як претендент. Реєстрація дозволить заощадити час на пошук роботи, а також дасть можливість управляти вже розміщеним резюме.

Додатковим плюсом особистого кабінету претендента є підписка на розсилку вакансій.

Який би з варіантів розміщення резюме Ви не обрали, спочатку радимо прочитати короткий опис
«Як знайти ідеальну роботу».


Реєстрація на Jobs.ua →

Додати резюме на Jobs.ua →
 
   
Додати резюме +
 
Додати вакансію +


Русская версия
Контактна інформація
 
Наші проекти: робота в Києві та Україні на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Україні на Resume.ua, Тренінги в Україні на Training.ua, Аренда залов в Україні на ArendaZala.com.ua, Посадові інструкції на Profi.ua

© 2008-2016 ТОВ «Робота Плюс»
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www.resume.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію.