Додати вакансію


Персонал в Україні.

Добавить резюме +
 
Добавить вакансии +
   

Проект Resume.ua є майданчиком для пошуку персоналу по всіх містах України. Всі резюме ресурсу транслюються з Jobs.ua – провідного порталу пошуку роботи і персоналу України.

Resume.ua орієнтований суто на працедавців – менеджерів по персоналу і рекрутеров, для яких важливий не тільки результат, але і сам процес пошуку фахівців.

А за рахунок відсутності реклами, простого пошуку резюме і інтуїтивно зрозумілого рубрикатора проект Resume.ua відповідає всім вимогам HR-ів.

Оскільки база оголошень для проектів Jobs.ua і Resume.ua є загальною, а даний ресурс орієнтований тільки на працедавців, ми пропонуємо розмістити Ваші вакансії безпосередньо в базу порталу Jobs.ua.

Для розміщення вакансії Ви можете заповнити стандартну форму розміщення або зареєструватися як працедавець.

Реєстрація дозволить заощадити час на постійному оновленні вакансій, а також дасть можливість управляти вже розміщеним оголошенням.

Який би з варіантів розміщення вакансій Ви не вибрали, спочатку радимо прочитати короткий опис
«Як скласти ефективну вакансію».

Реєстрація на Jobs.ua →

Додати вакансії на Jobs.ua →
 
   
Додати резюме +
 
Додати вакансію +


Русская версия
Контактна інформація
 
Наші проекти: робота в Києві та Україні на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Україні на Resume.ua, Тренінги в Україні на Training.ua, Аренда залов в Україні на ArendaZala.com.ua, Посадові інструкції на Profi.ua

© 2008-2016 ТОВ «Робота Плюс»
Всі права захищені відповідно до чинного законодавства України. При використанні матеріалів сайту www.resume.ua гіперпосилання на даний ресурс обов'язкове. Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію.