Бухгалтер

Персонал в Киев. Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • Образование:
 • 10 000 грн.
 • повний робочий день
 • 9 лет 2 мес
 • Киев
 • Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України

Опыт работы

 • Бухгалтер ТОВ - ведення первинної бухгалтерської документації ( рахунки – фактури, прибуткові, видаткові накладні, доручення, акти виконаних робіт, банківські виписки), - бухгалтерські операції, пов’язані з програмою „ Клієнт – Банк ”, - ведення взаєморозрахунків з контрагентами, акти звірки, - формування реєстрів первинної документації, запит та контролювання боргів по документам, - облік та контроль документообігу на підприємстві ( вхідна / вихідна кореспонденція ), - облік,реєстрація та контроль договорів , - підготовка документів для участі в тендері, - діловодство в сфері кадрового обліку, - складання та подання внутрішньої бухгалтерської звітності для прийняття управлінських рішень, - виконання доручень директора та головного бухгалтера, - забезпечення життєдіяльності офісу, - інформаційна підтримка співробітників ( пошук/передача інформації,дзвінки,розсилки). На сьогоднішній день - маю роботу на неповний день (підробіток). На даний час паралельно знаходжуся в пошуках офіційної роботи на повний день.
 • Бухгалтер ТОВ - робота з первинними бухгалтерськими документами ( прибуткові, видаткові документи, банківські виписки тощо), - бухгалтерські операції, пов’язані з програмою „Клієнт – Банк ”, - нарахування і виплата заробітної плати в програмі 1С « Бухгалтерія для України 8.2», - облік та ведення касових операцій, - складання та подання звітності для прийняття управлінських рішень, - облік та реєстрація договорів ЦПХ, - облік та контроль документообігу на підприємстві, - виконання доручень директора та головного бухгалтера, - підготовка документів для участі в тендері, - діловодство в сфері кадрового обліку, - проведення співбесід та підбір персоналу, - забезпечення життєдіяльності офісу, - робота з кореспонденцією, вхідними/вихідними дзвінками,СМІ,моніторинг. - інформаційна підтримка співробітників ( пошук/передача інформації,дзвінки,розсилки).
 • Бухгалтер ПАТ - діловодство в сфері кадрового обліку та підбору персоналу, - нарахування та виплата заробітної плати (120 осіб), в програмі 1С « Підприємство 7.7» та 1С « Підприємство 8.2», - облік та ведення касових операцій, - складання та подання звітності до органів статистики (Звіт з Праці.), пенсійного фонду - ЕСВ, соціального страхування на випадок безробіття, 1 ДФ, тощо, - бухгалтерські операції в системі “ Клієнт – Банк ”, - cкладання та подання внутрішньої звітності для прийняття управлінських рішень тощо.
 • Бухгалтер ТОВ - нарахування та виплата заробітної плати в програмі 1С « Підприємство 8.2», - облік та ведення касових операцій, - складання та подання звітності до органів статистики та фонду соціального страхування тощо, - бухгалтерські операції – “ Клієнт – Банк ”, - робота з первинними документами( прибуткові, видаткові документи, перевірка тощо), - кадрове діловодство, - діловодство, - авансові звіти, - списання ГСМ, подорожнi листи, - cкладання та подання внутрішньої звітності для прийняття управлінських рішень тощо Бухгалтер
 • Бухгалтер ТОВ - нарахування та виплата заробітної плати, - облік та ведення касових операцій, - складання та подання звітності до фондів соціального страхування, пенсійного фонду та звітності з персоніфікованого обліку, 1 ДФ тощо, - бухгалтерські операції – “ Клієнт – Банк ”, - робота з первинними документами( прибуткові, видаткові документи, тощо), - кадрове діловодство,
 • Бухгалтер ДП - бухгалтерські операції, пов’язані з програмою „Клієнт – Банк ”, - нарахування і перерахування заробітної плати; - робота з первинними документами ( прибуткові, видаткові документи, банківські виписки, рознарядки тощо), - кадрове діловодство, - діловодство.
 • Бухгалтер ТОВ - нарахування та виплата заробітної плати, - складання та подання статистичної звітності ( Звіт з праці), звітності до фондів соціального страхування, до пенсійного фонду та з персоніфікованого обліку, 1ДФ тощо), - облік та ведення касових операцій, - підготовка інформації керівництву для прийняття рішень.


Отримання посади бухгалтера з ціллю професійної самореалізації із застосуванням теоретичних знань та практичного досвіду, отриманих в ході попередньої діяльності. Набрання досвіду роботи на всіх ділянках бухгалтерського обліку тощо.


Ціль

Отримання посади бухгалтера з ціллю професійної самореалізації із застосуванням теоретичних знань та практичного досвіду, отриманих в ході попередньої діяльності. Набрання досвіду роботи на всіх ділянках бухгалтерського обліку тощо.

Професійне вміння:

- володіння комп’ютером та програмами - 1С «Підприємство» 7. 7, 1С « Пiдприємство» 8. 2, Зарплата + Кадри,Клієнт – Банк, M.e.doc, Exсel, Word, Outlook, Internet; - робота з оргтехнікою ( факс, ксерокс, сканер, мини – АТС), - володіння мовами – українська, російська ( вільно), англійська (з словником).

Особисті якості :


Вміння працювати самостійно і в команді, комунікабельність, динамічність, відповідальність, порядність, працьовитість, нерозголошення таємниць, своєчасне виконання поставлених цілей, тощо.Образование / Дополнительное образование

 • Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України облік та аудит


Jobs.ua: