Економіст, Аналітик

Персонал в Киев. Бухгалтерия, финансы, учет/аудит

 • Зарплата від:
 • Бажаний графік роботи:
 • Дата народження:
 • Досвід роботи:
 • Місто:
 • 700 грн.
 • полный рабочий день
 • без опыта
 • Киев

Досвід роботи

  Знання мов: українська, російська, англійська (базова).
  Навики роботи з комп'ютером:
  Microsoft office (Word, Excel, PowerPoint, Access),VBA, 1С, Акцет, легко освоюю нові програмні продукти.
  o на Jobs.uaПрАТ «ПентоПак» - Виробництво гнучкої упаковки для харчових продуктів.
  Економіст виробництва
  Обов'язки: аналіз організації технологічних процесів і виявлення шляхів підвищення ефективності виробництва, розрахунок планових показників діяльності підприємства в розрізі напрямів виробництва і їх порівняльний аналіз, постійний контроль коректності ведення виробничої документації, складання звітів фінансово-господарської діяльності,

  o на Jobs.uaЗАТ «Птахофабрика Київська»
  Провідний економіст фінансового відділу
  Обов'язки: аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, формування річного бюджету, контроль і аналіз його виконання (рух грошових коштів, прибутки, витрати), підготовка і аналіз фінансової звітності, організація оперативної і статистичної звітності, розрахунок економічних показників (собівартість, калькуляція, рентабельність, норми), розробка нових форм звітності і аналізу господарської діяльності.

  o 2010 - ТОВ «ВІК «Термолайн» - Виробництво секційних гаражних й промислових воріт.
  Менеджер з продажу
  Обов'язки: продаж секційних автоматичних воріт як в роздріб так і дилерським організаціям, пошук клієнтів, виїзди на об'єкти майбутнього монтажу, проведення переговорів, консультації по особливостям і виду продукції а також його встановлення, документальне оформлення і супровід продаж, контроль виконання робіт.

  o на Jobs.uaзакриття підприємства), ТОВ «Рубі Роз Агрікол Ко., ЛТД». (торгова марка «Морозівські курчата»)
  Економіст планово-економічного відділу
  Обов'язки: формування детальної аналітичної звітності за кількісними і об'ємними показниками виробництва і продажів всієї продукції; розробка нових форм звітності і подачі інформації; контроль за виробництвом продукції, взаємодія з різними підрозділами і відділеннями підприємства для узгодження інформації; аналіз заборгованості; аналіз статистичної звітності.
  Причина звільнення: закриття підприємства

  o на Jobs.uaТОВ «ТД «Донснаб» - великий агротехнічний магазин Регіональний представник
  Обов'язки: активний продаж сільськогосподарської техніки широкого асортименту, пошук клієнтів, підтримка позитивних відносин з існуючими й перспективними клієнтами (керівництвом сільськогосподарських підприємств підпорядкованого регіону), збір і аналіз інформації по клієнтах, ведення бази даних клієнтів, підготовка й ведення супутньої документації і звітності, складання договорів, виконання плану продаж. на Jobs.uaр. Національний аграрний університет, факультет аграрного менеджменту
  Спеціальність: економічна кібернетика, диплом магістра  Jobs.ua: