Юрист, Спеціаліст з державних закупівель

Персонал в Киев. Юриспруденция, право

 • Зарплата від:
 • Бажаний графік роботи:
 • Дата народження:
 • Досвід роботи:
 • Місто:
 • Освіта:
 • договірна
 • без опыта
 • Киев
 • Київська державна академія водного транспорту

Досвід роботи

  Підвищення професійного рівня, зацікавлена в перспективі росту, бути невід‘ємним працівником стабільної компанії, професійно розвиватись та самовдосконалюватись.

  с 06. 2011 по наст. время (5 лет 10 месяцев)
  Фонд соціального захисту інвалідів (Провідний фахівець з публічних закупівель). Проведення державних (публічних) закупівель в електронній системі закупівель (організаційне забезпечення діяльності тендерного комітету, складання та підготовка та розміщення річного плану закупівель, підготовка тендерної документації, оцінки, правовий аналіз тендерних пропозицій, підготовка проектів договорів, захист інтересів підприємства в Антимонопольному комітеті України під час оскарження). 08. на Jobs.ua. 2010 Товариство з обмеженою відповідальністю «Ефективні інформаційні системи»
  Юрист
  Участь у тендерах (підготування тендерних пропозицій, правова оцінка документів, оскарження дій замовників торгів), супровід господарської діяльності підприємства.
  04. на Jobs.ua. 2009 Приватне підприємство «Компанія «Еліта»
  Юрисконсульт
  Супровід господарської діяльності підприємства (підготовка проектів, правовий супровід укладання та контроль за виконанням господарських договорів, надання висновків та консультацій стосовно діяльності підприємства), моніторинг законодавства. Участь у тендерах (підготування тендерних пропозицій, представництво підприємства на процедурі закупівлі, оскарження дій замовників торгів).

  09. на Jobs.ua. 2008 Підприємство громадської організації інвалідів «Промінь»
  Юрисконсульт
  Участь у тендерах (підготування тендерних пропозицій, представництво підприємства на процедурі закупівлі, оскарження дій замовників торгів), супровід господарської діяльності підприємства (підготовка проектів, правовий супровід укладання та контроль за виконанням господарських договорів), моніторинг законодавства.

  07. на Jobs.ua. 2006 Державне підприємство «Судовий інформаційний центр»
  Юрист
  Підготовка внутрішніх документів та супровід господарської діяльності підприємства (підготовка скарг та відповідей на скарги, листування з органами державної влади, підприємствами, організаціями та громадянами, підготовка претензій, надання висновків та консультацій стосовно діяльності підприємства, підготовка проектів та правовий супровід укладання господарських договорів, підготовка документів стосовно створення та діяльності тендерного комітету), надання письмових та усних консультацій з правових питань, моніторинг законодавства.
  04. на Jobs.ua. 2006 Консалтингова компанія «Центр тендерних процедур України»
  Юрист
  Юридичний супровід закупівель за державні кошти (тендерів) (розробка тендерної документації, надання консультацій та письмових відповідей стосовно скарг від учасників торгів, проведення процедур розкриття тендерних пропозицій, правова та економічна оцінка тендерних пропозицій, складання протоколів розкриття та оцінки тендерних пропозицій, складання звітів щодо проведених процедур закупівлі, розробка договорів, складання претензій, відзивів на скарги, надання юридичних консультацій), моніторинг законодавства.
  11. на Jobs.ua. 2005 Контактна корекція зору.
  Менеджер
  Роздрібна торгівля (контактні лінзи, окуляри).
  08. на Jobs.ua. 2004 Подільський відділ реєстрації актів цивільного стану
  Юрист – спеціаліст
  Сімейне законодавство (консультації, оформлення актових записів).

  Навчальна практика
  06. на Jobs.ua. 2002 Головне управління МВ УМВС, Київ-пас.  Освіта / Додаткова освіта

  • Київська державна академія водного транспорту Юрист- спеціаліст


  Jobs.ua: