Офіс-менеджер

Персонал в Львов. Офисный персонал

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • 2 500 грн.
 • частичная занятость
 • без опыта
 • Львов

Опыт работы

  Знання мов:
  Українська – рідна, Російська – вільно, Англійська – вище середнього
  Інші навички:
  Впевнений користувач ПК, маю досвід роботи з пакетами MS Office (Word, Excel, Power Point), Open Office та мережею Інтернет; чудові навички набору тексту.
  Маю чудовий лідерський потенціал. Прекрасно знаю, як організувати роботу в малих групах, і поділити обов’язки між людьми, щоб оптимально використати їхні природні схильності та навички.
  Можу працювати як в команді, так і наодинці; можу слідувати письмовим чи усним інструкціям та працювати під тиском. Завжди стараюсь відповідально виконати будь-яке завдання поставлене перед мною. Ціную час інших людей, тому я пунктуальна.
  Я дуже уважна до деталей та маю чудову память. Дехто вважає, що це моя погана риса. Але я думаю, що це не так, тому що це допомагає мені швидко та якісно виконувати поставлені переді мною задачі.
  Львівський міський центр соціальних служб - Львів, Україна (волонтер) 19. 09. на Jobs.ua. 01. 2011
  Я допомагала створювати нову комп’ютерну базу даних, впорядковувала та набирала інформацію про клієнтів. Також, з працівниками центру, проводила інспектування сімей в складних життєвих ситуаціях для оцінки їх рівня життя. Допомагала проводити день приурочений дню св. Миколая в сиротинці.

  ГО, спільнота «Лярш -Ковчег» - Львів, Україна (волонтер)
  20. 02. на Jobs.ua. 04. 2011
  Моя робота полягала в спілкуванні з особами з особливими потребами, та допомога їм у виконанні ними ручної роботи.

  БФ «Простір без конфлікту» - Львів, Україна (волонтер)
  09. 05. на Jobs.ua. 06. 2011, 15. 09. на Jobs.ua. 05. 2012
  Моя основна роль в цій організації полягала в створенні та проведенні ресоціалізаційних тренінгів з ув’язненими Самбірської виховної колонії для неповнолітніх. Також я займалась координацією роботи інших волонтерів: розробляла їх розклад, розприділяла їх обов’язки та готувала офіційну документацію потрібну для проведення тренінгів.

  «Moody Gardens Hotel» – Гальвестон, Техас, США (персонал пральні)
  15. 06. на Jobs.ua. 09. 2011
  Це був великий життєвий досвід для мене. Ця робота дуже вдосконалила мої навички комунікації. Я працювала з людьми, які не знали англійської. З цими людьми я спілкувалась лише за допомогою невербальної комунікації, і я горжусь тим, що ми завжди знаходили спільну мову.

  ЛОФ, соціальний проект «Інформація - це сила» - Львів, Україна
  (лідер групи розробників та виконавців проекту)
  01. 10. на Jobs.ua. 12. 2011
  Основною частиною нашого проекту був збір інформації з Інтернет-джерел про громадські організації у м. Львові, які працюють з людьми з особливими потребами. Після цього ми створили комп’ютерну базу інформації та створили брошури з цією інформацією. А тоді розповсюдили ці брошури в державних медичних закладах м. Львова. Як лідер групи виконавців я також впорядковувала усю документацію та питання, які виникали під час реалізації проекту.

  МОК «ЄВРО 2012 Україна» - Львів, Україна
  (волонтер у сфері допомоги особам з особливими потребами)
  01. 06. на Jobs.ua. 06. 2012
  В рамках цього проекту я допомагала вболівальникам з особливими потребами вчасно і без проблем добратись до їхніх місць на стадіоні. Моїм обов’язком було переконатись, що люди з особливими потребами знають куди їм іти, через які ворота в’їжджати і де вони можуть припаркувати свою машину. У випадку якщо це було потрібно я пояснювала їм де вони знаходяться і вказувала куди їм потрібно прямувати, або ж супроводжувала їх до потрібних їм воріт. Також, за потреби, я надавала інформацію про розташування воріт, місць, фан-зон, проходів на стадіон, елементів внутрішньої інфраструктури усім, хто звертався до мене за такою інформацією. на Jobs.uaНаціональний університет «Львівська політехніка» Львів Україна
  Напрям Соціальна робота, бакалаврБерезень, 2010 – Травень, 2010 Навчальний центр «Beauty studio» Львів Україна
  Напрям майстер масажу