Бухгалтер, оператор

Персонал в Белая Церковь. Бухгалтерия, финансы, учет/аудит

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:

Опыт работы

  - модернізація та встановлення програмного забезпечення для комп'ютерів;
  - навички роботи з комп'ютером: MS OFFICE (WORD, EXCEL), оргтехнікою;
  - досконале володіння українською та російською мовами, почуття мовного стилю;
  - знання 1С 7. 7-8. 2

  Мета:
  Пошук постійної, цікавої та прибуткової роботи, пов'язаної з інформаційними технологіями та спілкуванням із людьми. Реалізація та вдосконалення професійних навичок у різних галузях, кар'єрний ріст.

  Особиста характеристика:
  Маю необхідну для роботи з людьми витримку та коректність, при необхідності можу прийняти рішення та нести за них відповідальність. Комунікабельний, працелюбний, уміння працювати з великими обсягами інформації, звик завжди доводити розпочате до кінця, швидко навчаюсь.
  на Jobs.uaр.р. - "Маревен Фуд Україна, ТОВ (ТМ Роллтон)", спеціаліст відділу нормативно-довідкової інформації департаменту інформаційних технологій.
  Перевірка та внесення пакетів документів контрагентів у базу 1С, ведення довідників "контрагенти" та "номенклатура" (створення, корегування і т.д. у базі 1С), розробка та написання інструкцій по роботі із довідниками та Docs Vision, навчання ключових користувачів роботі із довідниками та всією необхідною для них інформацією.

  на Jobs.uaр.р. - ФОП Лемешек О. Й. (ПП "КТ"), оператор-касир.
  Ведення касових документації та операцій, прийняття та оформлення заявок контрагентів, інвентаризація складу, частково логістика, виконання обов'язків системного адміністратора.

  на Jobs.uaр.р. - ВАТ "СОММАС", оператор електронно-обчислювальних машин, бухгалтер по заробітній платі.
  Виконання обов'язків системного адміністратора, нарахування з/п,
  квартальні звіти у державні органи (біржа праці, пенсійний фонд і т.д.) 2006 р. - Технолого-економічний коледж Білоцерківського державного аграрного університету. Спеціальність "Фінанси". Кваліфікація "Фінансист" (молодший спеціаліст).
  Свідоцтво 1412 за робітничою кваліфікацією "Оператор комп'ютерного набору" (інформатика і комп. техніка - 54 год., інформаційні системи і технологія в фінансах - 54 год., бух. облік - 270 год.)
  2009 р. - "Київський інститут бізнесу та технологій". Напрям підготовки "Економіка і підприємництво". Кваліфікація "Бакалавр із фінансів"