Керівник

Персонал в Киев. Другие предложения

 • Зарплата від:
 • Бажаний графік роботи:
 • Дата народження:
 • Досвід роботи:
 • Місто:
 • 5 000 грн.
 • полный рабочий день
 • без опыта
 • Киев

Досвід роботи

  Українська та російська мови – вільно.
  Іноземна мова – англійська (середній рівень).
  Користувач ПК.

  Особисті якості:
  Відповідальна, пунктуальна, ініціативна, активна, творча, наполеглива, вмію працювати як самостійно, так і в команді, швидко навчаюсь.
  Освіта:
  2008 р. – 2009 р.
  Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти». Отримала кваліфікацію психолог, викладач вищого навчального закладу (ВНЗ). Тема магістерської роботи «Психологічні особливості профорієнтації роботи з молоддю, що має функціональні обмеження»

  2004 р. – 2008 р. Приватний вищий навчальний заклад «Київський інститут соціальних та культурних зв’язків ім. Святої княгині Ольги». Здобула кваліфікацію бакалавра з психології на тему «Чинники вибору поведінки у конфліктній ситуації»

  Досвід роботи:
  2012 р

  Київський міський центр сім'ї «Родинний дім» виконавчий орган Київської міської ради (КМДА). Посада: начальник відділу планування та роботи з сім’ями, психолог.

  2010 р – 2012р. Федерація професійних спілок України. Посада: головний спеціаліст Служби Голови ФПУ.

  2008 р – 2010 р. Центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Дарницької в м. Києві державної адміністрації (ЦСССДМ ДРДА). «Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями». Посада: соціальний педагог.

  2009 р. Участь у громадській діяльності Благодійного фонду «Т. Шевченко» за напрямком вивчення українського народного фольклору та традицій.


  Додаткова інформація:
  2009 р.

  Брала участь в семінарі «Соціально-просвітницька діяльність з попередження насильства щодо дітей». Отримала свідоцтво.
  2008 р. Прослухала курс занять за програмою спеціального проекту «Волонтерський загін «SOS сервіс» з підготовки соціальних на громадських засадах до надання соціальної допомоги особам з функціональними обмеженнями під час проведення масових заходів, таборувань, оздоровлення». Отримала сертифікат.

  Пройшла навчальну програму Української асоціації танцювально-рухової терапії інституту провідних психологічних практик «Айседора» «Танцювально-рухова терапія. Базисний рівень: терапевтичний танець». Отримала сертифікат.

  Брала участь в 11 міжнародній конференції Тавале фестиваль м. Харків, практична психологія і духовна практика «Сценарії та свобода». Отримала сертифікат.  Jobs.ua: