Секретарь-переводчик

Персонал в Львов. Офисный персонал

 • Зарплата від:
 • Бажаний графік роботи:
 • Дата народження:
 • Досвід роботи:
 • Місто:
 • 3 000 грн.
 • полный рабочий день
 • без опыта
 • Львов

Досвід роботи

  10 квітня – 15 травня 2010 року проходила практику в нотаріальній конторі Нор Надії Михайлівни.
  25 березня – 17 травня 2011 року проходила педагогічну практику на кафедрі французької філології Львівського національного університету ім.Івана Франка.
  З початку 2012 року до вересня даного року працювала на телебаченні , у відділі продажу реклами телеканалу “ DATV “ , менеджером з питань виробництва та продажу відео реклами на телеканалі “ DATV “
  Здебільшого основним обов’язком в моїй роботі було відповідати на дзвінки та спілкуватись із клієнтами по телефону.Маю досвід в « холодних дзвінках « , прямих продажах , залучення нових клієнтів , відмінне знання ПК , офісна робота. Виконувала одночасно обов’язки піар-менеджера та бренд-менеджера. Робота цікава та динамічна, завдяки їй я отримала великий досвід в сфері розробки бренду для різноманітних українських та іноземних компаній, їхньої промоції як на внутрішньому так і зовнішньому ринку. В цьому я досягла неабияких успіхів, багато з цих компаній зараз отримали новий поштовх для своєї діяльності, а я навчилась краще розуміти людей та їхні потреби, навчилась знаходити розумні компроміси в будь-якій ситуації. на Jobs.uaЛьвівська середня школа № 37 з поглибленим вивченням французької мови
  07/ на Jobs.ua/ 2010 Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет міжнародних відносин, спеціалізація – міжнародне право.
  Знання іноземних мов : французька , англійська , італійська , сербська.
  2010 поступила на факультет іноземних мов , французька філологія , де окрім французької вивчала англійську мову , успішно захистила кандидатський іспит з англійської мови.
  Постійно розвиваю та покращую знання іноземних мов.
  Відвідую курси французької мови в Альянс Франсез , де спілкуюсь із носіями французької мови.
  Минулого літа багато подорожувала Францією.
  Англіська мова на рівні upper intermediate , окрім Університету , англійську вивчала на курсах Green House.
  Маю постійний досвід спілкування з носіями мови.
  Зараз вивчаю італійську мову в італійському центрі мови та культури при ЛНУ ім. Івана Франка , на третьому семестрі. ( більше року ).
  Рівень знання італійської мови – середній. Маю досвід спілкування із носіями мови.  Jobs.ua: