Юрист по реєстрації ТОВ, ПП. фізосіб

Персонал в Киев. Юриспруденція, право

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • Образование:
 • 12 000 грн.
 • повний робочий день
 • без опыта
 • Киев
 • Одеський державний університет

Опыт работы

  Вмію і хочу працювати


  Впевнений користувач


  ПЕТРОІВАНОВИЧ, 1965р. народження.


  Проживаю в місті Києві


  Освіта: вища, у 1992 році закінчив юридичний факультет (стаціонар) Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова.


  Робота по спеціальності:


  на Jobs.uaр.р. = юрист фінансового-розрахункового центру"ФРЦ". Центр займався збором приватизаційних майнових сертифікатів в населення України (Приватизаційний майновий сертифікат – це особливий вид державного цінного паперу, який засвідчує право власника на безоплатне одержання у процесі приватизації частки майна державних підприємств). Взамін центр видавав именні акції. Зібрані сертифікати центр вкладав в діючі підприємства України.


  на Jobs.uaр.р. = юрист ЗАТ "Одеський лікеро - горілчаний завод", м. Одеса. Завод виготовлявта реалізував лікеро-горілчану продукцію по Україні.


  2000р. помічник арбітражних керуючих (було 10) по Вінницькій, Львівській, Житомирскій, Хмельницькій областях з юридичних питань. В обо’язки входило:складання ре’єстру кредиторів, передача соцкультпобуту на баланс місцевих рад (гуртожитки, дитячих садочків, клубів, їдалень та інше.), безпосередня участь в судових засіданнях.


  на Jobs.uaр.р. начальник юридичного відділу на Вінницькомудержавному підприємству"Виробниче об’єднання "Хімпром". Підпри’ємство виробляло та реалізувало добрива та хімікати для сільського хозподарства а також випускомпрального порошка «Лотос».


  на Jobs.uaр.р. директор юридичної фірми"Юрінформ" м. Вінниця. Фірма займалася юридичним обслуговуванням та супровожденням підприємств, фірм, організацій, представлення юридичних та фізичних осіб в різних судових інстанціях України.


  В серпні 2006р. призначений Міністерством палива та энергетики України, голова комісїїз питаньзупинення діятельностіДП "Кременчуцьке управління магістральних нафтопродуктопроводів" мг. Кременчук, Полтавскої області (виконавчий директор данного підприємствана протязі 8-ми місяців).


  В подальшому юрист на різностороніх підприємствах, організаціях, товариствахм. Києва, а саме: 1) Тендерна Палата України (ТПУ) – держзакупки, тендера, тендерна документація, окарження в судах проведення тендерів; 2) ТОВ «Рибінторг» - підприємство займалось реалізацією свіжомороженою рибою по Україні; 3)ТОВ «Ефективніінформаційні системи» - электроназвітність платниками подаків до ДПІта обов’язковими державними цільовими фондами України; 4) ТОВ «Євро-Знак» - виготовлення та встановлення дорожніх знаків та реклами.


  Професійні якості :


  Повне правове супроводженнягосподарської діятельності підприємств, організацій, розробка та правова експертиза договорів, захист інтересів юридичних та фізичних осіб в господарських, цивільних, адміністративних судах України. Претензійно - позовна робота, визнання недійсними податкових рішеньДПІ, оскарження дій та рішень державних органів, правове супроводження процедури банкрутства. Работа ззасновницькими документами та їх розробка.


  Консультації по чинному законодавству України як юридичних так і фізичних осіб.Безпосередня участь в парламентських, президентських та місцевих виборах.


  ПК - впевнений користувач - (Word, Excel, InternetExplorer, Outlook, Ліга). Українською, російською– володію вільно.


  Ділові якасті:


  - вмінняаналізуватинормативно-правовіактитаїх приміненняна практиці,


  - здатнийдо формулюваннятааргументованному доказу своєї точки зорув спірнихпитаннях;


  - коммунікабельний, вмію вести переговори, спілкуватися з людьми і домовлятися,


  - здатний брати на себя відповідвльність,


  - зацікавлений в професійному развитку,


  - відповідальний, пунктуальний, порядний,


  - уважний, організований, висока продуктивність.


  Загальний трудовий стаж роботи по спеціальності юриста, начальника юридичного віддулу, директора юридичних фірм, директора підприємств – більше 23-ох років.


  ХОЧУ – ВМІЮ – І БАЖАЮ ПРАЦЮВАТИ!!


  ТРЕТЯ ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ - РОБОЧА


  Зарабітня плата – 6000грн. - чи за домовленістю.


  Контактний телефон на Jobs.ua


  Електрона адреса = dov_kill@ukr.net  Образование / Дополнительное образование

  • Одеський державний університет юридический, правоведение


  Jobs.ua: