Юрист по реєстрації ТОВ, ПП. фізосіб

Персонал в Киев. Юриспруденция, право

 • Зарплата від:
 • Бажаний графік роботи:
 • Дата народження:
 • Досвід роботи:
 • Місто:
 • Освіта:
 • 12 000 грн.
 • полный рабочий день
 • 5 рок. 7 міс.
 • Киев
 • Одеський державний університет

Досвід роботи

 • юрист по реєстрації юросіб і фізосіб Різні

  повна реєстрація і перереєстрація юридичних та фізичних осіб

Вмію і хочу працювати


Впевнений користувач


ПЕТРОІВАНОВИЧ, 1965р. народження.


Проживаю в місті Києві


Освіта: вища, у 1992 році закінчив юридичний факультет (стаціонар) Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова.


Робота по спеціальності:


на Jobs.uaр.р. = юрист фінансового-розрахункового центру"ФРЦ". Центр займався збором приватизаційних майнових сертифікатів в населення України (Приватизаційний майновий сертифікат – це особливий вид державного цінного паперу, який засвідчує право власника на безоплатне одержання у процесі приватизації частки майна державних підприємств). Взамін центр видавав именні акції. Зібрані сертифікати центр вкладав в діючі підприємства України.


на Jobs.uaр.р. = юрист ЗАТ "Одеський лікеро - горілчаний завод", м. Одеса. Завод виготовлявта реалізував лікеро-горілчану продукцію по Україні.


2000р. помічник арбітражних керуючих (було 10) по Вінницькій, Львівській, Житомирскій, Хмельницькій областях з юридичних питань. В обо’язки входило:складання ре’єстру кредиторів, передача соцкультпобуту на баланс місцевих рад (гуртожитки, дитячих садочків, клубів, їдалень та інше.), безпосередня участь в судових засіданнях.


на Jobs.uaр.р. начальник юридичного відділу на Вінницькомудержавному підприємству"Виробниче об’єднання "Хімпром". Підпри’ємство виробляло та реалізувало добрива та хімікати для сільського хозподарства а також випускомпрального порошка «Лотос».


на Jobs.uaр.р. директор юридичної фірми"Юрінформ" м. Вінниця. Фірма займалася юридичним обслуговуванням та супровожденням підприємств, фірм, організацій, представлення юридичних та фізичних осіб в різних судових інстанціях України.


В серпні 2006р. призначений Міністерством палива та энергетики України, голова комісїїз питаньзупинення діятельностіДП "Кременчуцьке управління магістральних нафтопродуктопроводів" мг. Кременчук, Полтавскої області (виконавчий директор данного підприємствана протязі 8-ми місяців).


В подальшому юрист на різностороніх підприємствах, організаціях, товариствахм. Києва, а саме: 1) Тендерна Палата України (ТПУ) – держзакупки, тендера, тендерна документація, окарження в судах проведення тендерів; 2) ТОВ «Рибінторг» - підприємство займалось реалізацією свіжомороженою рибою по Україні; 3)ТОВ «Ефективніінформаційні системи» - электроназвітність платниками подаків до ДПІта обов’язковими державними цільовими фондами України; 4) ТОВ «Євро-Знак» - виготовлення та встановлення дорожніх знаків та реклами.


Професійні якості :


Повне правове супроводженнягосподарської діятельності підприємств, організацій, розробка та правова експертиза договорів, захист інтересів юридичних та фізичних осіб в господарських, цивільних, адміністративних судах України. Претензійно - позовна робота, визнання недійсними податкових рішеньДПІ, оскарження дій та рішень державних органів, правове супроводження процедури банкрутства. Работа ззасновницькими документами та їх розробка.


Консультації по чинному законодавству України як юридичних так і фізичних осіб.Безпосередня участь в парламентських, президентських та місцевих виборах.


ПК - впевнений користувач - (Word, Excel, InternetExplorer, Outlook, Ліга). Українською, російською– володію вільно.


Ділові якасті:


- вмінняаналізуватинормативно-правовіактитаїх приміненняна практиці,


- здатнийдо формулюваннятааргументованному доказу своєї точки зорув спірнихпитаннях;


- коммунікабельний, вмію вести переговори, спілкуватися з людьми і домовлятися,


- здатний брати на себя відповідвльність,


- зацікавлений в професійному развитку,


- відповідальний, пунктуальний, порядний,


- уважний, організований, висока продуктивність.


Загальний трудовий стаж роботи по спеціальності юриста, начальника юридичного віддулу, директора юридичних фірм, директора підприємств – більше 23-ох років.


ХОЧУ – ВМІЮ – І БАЖАЮ ПРАЦЮВАТИ!!


ТРЕТЯ ГРУПА ІНВАЛІДНОСТІ - РОБОЧА


Зарабітня плата – 6000грн. - чи за домовленістю.


Контактний телефон на Jobs.ua


Електрона адреса = dov_kill@ukr.netОсвіта / Додаткова освіта

 • Одеський державний університет юридический, правоведение


Jobs.ua: