IT-фахівець, IT-специалист, системный администратор, безопасность

Персонал в Полтава. IT, WEB специалисты

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • Образование:
 • договорная
 • полный рабочий день
 • 30 лет 8 мес
 • Полтава
 • Полтавська Державна аграрна академія

Опыт работы

 • провідний фахівець з інформаційної безпеки. АТ «Укргазвидобування», філія «УГВ-Сервіс» - адміністрування продукції з захисту персональних комп’ютерів; - моніторинг подій інформаційної безпеки та розслідування інцидентів; - аудит інформаційної системи на відповідність вимогам АТ «Укргазвидобування»; - розробка та введення в дію політик з інформаційної безпеки Філії; - навчання та інструктаж персоналу з питань інформаційної безпеки; - контроль та нагляд за дотриманням працівниками Філії вимог щодо захисту конфіденційної інформації та відомостей, що становлять комерційну таємницю; - організовування встановлення технічних засобів охорони, відеоспостереження в структурних підрозділах Філії, а також забезпе¬чення контроль за їх працездатністю; - розробка і виконання заходів, спрямованих на удосконалювання технічного, програмного, інформаційного забезпечення на підприємстві. - впровадження та адмістрування геоінформаційної системи супутникового моніторингу і контролю транспорту "ART Security"; - моніторинг роботи автомобільної і спеціальної техніки в режимі реального часу, своєчасне надання інформації відповідальним особам структурних підрозділів Філії для невідкладного втручання у вирішенні позаштатних ситуацій;
 • Начальник сектору моніторингу та супроводження термінального обладнання АT «УкрСиббанк» Моніторинг стану мережі банкоматів DIEBOLD-1071iх, OPTEVA-560, PROCASH 2000XE/2050XE/2100XE, CERTO417/A01 Kiosk System по Україні за допомогою ПЗ ProView Desktop, SAP, hp Open View service desk 4.5. Обробка нарядів (інцидентів) пов’язаних з непрацездатністю АТМ, дистанційне керування АТМ (аналізування працездатності вузлів та периферійного обладнання, дистанційна прогрузка конфігурації, скриптів, блокування АТМ, постановка у сервіс, взаємодія із процесинговим центром, дистанційна робота з реєстром ОС, технічні висновки при розслідуванні спірних транзакцій).
 • Начальник відділу автоматизації інформаційних та технічних систем ПФ ТОВ «Укрпромбанк» Системне адміністрування: Встановлення NetWare 5.1 Nowell серверу та мережі на її основі, встановлення Windows 2003 Server (адміністрування домена), підтримка проксі-сервера (доступ до Інтернет), адміністрування поштового серверу, організація і адміністрування корпоративної мережі між відділеннями і філією (ПЗ, апаратна частина-модеми, маршрутизатори), забезпечення безпеки локальної і корпоративної мережі, резервування даних, встановлення і настройка операційних систем: Windows 98/2000/XP. Банківське ПЗ: Адміністратор захисту НБУ, адміністратор корпоративної інформаційної мережі, супровід зв'язного програмного забезпечення НБУ (TcpFoss, NBUmail), настройка, супровід ОДБ-MEBIUS, адміністратор систем грошових переказів (Гермес, MoneyGram, UniStream, Western Union, Укрпомінь, Лідер), Встановлення і настройка клієнтської частини клієнт-банку фірми MEBIUS, а також серверної і клієнтської частини фірми НОКК. АРМ-депозит, АРМ-кредит, ProFix (поповнення рахунку моб. операторів). Апаратна частина: обслуговування периферійних пристроїв (принтери, сканери, копіювальні апарати), визначення та усунення несправностей, ремонт комп'ютерної техніки. Завантаження і обслуговування банкоматів DIEBOLD-1071іх, OPTEVA-560, 520, настройка банківських і торгових ПОС терміналів (SAGEM). Інше: Інформаційна і технічна підтримка відділень банку (навчання, консультація користувачів, усунення технічних проблем).
 • Старший інженер Полтавської філії СП ТОВ „Інтернешенел Телеком’юнікешен Компані” Системне адміністрування ПК філії, а також їхнє сервісне і технічне обслуговування, виконував програмування (прошивку) радіотерміналів стандарту CDMA, обслуговування базових станцій підлеглих до філії, сервісна підтримка абонентів (налагодження ПЗ для Internet CDMA, встановлення зовнішніх антен та абонентських терміналів, консультації, тощо). Вирішення питань пов’язаних з покращенням зони радіопокриття та якості зв’язку. В зв’язку з виниклою ситуацією в Полтавській філії після звільнення спеціаліста відділу продаж та тимчасовою відсутністю спеціаліста абонентського відділу безпосередньо виконував їхні обов’язки отримавши доступ до Білінгової системи компанії який необхідний для роботи на цих посадах. (Ведення первинної бухгалтерії, продажа та підключення радіотерміналів, виставлення рахунків на підключення та продаж терміналів, складання та підписання угод на надання телокомунікаційних послуг, робота із супутніми документами, робота з дилерами, виставлення місячних рахунків абонентам, відслідковування руху коштів сплачених абонентами, надання додаткових оплачуваних послуг, переведення на інші пакети, відключення за борги). Мав підлеглого інженера.
 • Інженер з програмного забезпечення комп’ютерів ПП „Нерухомість” Системне адміністрування ПК а також їхнє сервісне і технічне обслуговування, розгортання локальної мережі та її підтримка. Організація та підтримка виділеної лінії Internet. Підтримка користувачів. Створення і адміністрування сайту. Виконав проектування, монтаж, пуско-наладку та подальшу підтримку/ремонт системи відеоспостереження. За сумісництвом працював у відділі реклами безпосередньо з обслуговуванням клієнтів та комп'ютерною графікою (дизайн, розробка рекламних макетів, блоків). Верстка.
 • Електрослюсар контрольно- вимірювального пункту, 5 розряду БУ «Укрбургаз» Полтавське відділення тампонажних робіт Обслуговування і ремонт точних контрольно-вимірювальних приладів, їхніх електронних модулів, перевірка та налагодження електронних датчиків (тиску, густини, температури та витрат рідини) і лічильників, ремонт електроустаткування зварювальних апаратів, верстатів (фрезерних, шліфувальних, токарних). За сумісництвом виконував системне адміністрування ПК а також їх сервісне і технічне обслуговування, розгортання локальної мережі і її підтримка. Мною були запропоновані та впроваджені 3 раціоналізаторські пропозиції: 1. Розроблений і виконаний електронний стенд для перевірки і ремонту працездатності електронних лічильників витрат рідини. 2. Вдосконалений спеціальний датчик витрат рідини РГР-100. 3. Розроблений і виконаний стенд для ремонту і перевірки електронних датчиків високого тиску.
Несхильний до шкідливих звичок, ініціативний, комунікабельний, відповідальний, уважний, чесний. Добросовісно відношусь до покладених на мене обов’язків. Швидко знаходжу спільну мову з людьми. Маю досвід роботи у сфері продаж. Вільно володію українською та російською мовами. Швидко вивчаю нове ПЗ та техніку. Добре знаю електроніку та електротехніку. Залюбки вивчаю нову техніку. Постійно вдосконалюю свої професійні знання та навички. В вільний від роботи час цікавлюсь програмуванням та читаю літературу про нові досягнення у галузі інформаційних технологій. Люблю активний відпочинок, рибалку, полювання, катання на ковзанах, плавання на байдарці.

- Побудова магістральних, корпоративних і локальних мереж, телекомунікаційних систем.
- Мережеве обладнання - маршрутизатори, модеми комутовані і DSL, Ethernet.
Windows 2000/ 2003 Server / NT / XP / Win 7 (DNS, DHCP, NAT, VPN, Proxy).
- Обслуговування периферійних пристроїв (принтери, сканери, копіювальні апарати), визначення та усунення несправностей, ремонт комп'ютерної техніки, конфігурація прикладного ПО.
- Відмінні знання електроніки і електротехніки, техніки зв'язку, прошивка радіотерміналів, обслуговування базових станцій заснованих на технології зв'язку стандарту SDMA.
- Обслуговування банкоматів DIEBOLD- 1071iх, OPTEVA- 560, 520, PROCASH 2000XE / 2050XE / 2100XE, CERTO 417 / A 01 Kiosk System, настройка банківських і торгових ПОС терміналів.Образование / Дополнительное образование

 • Полтавська Державна аграрна академія “Менеджмент організацій”
 • Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум „Обслуговування і ремонт нафтових і газових промислів”
 • АТ Учбовий бізнес-центр „Світоч” по підготовці національних кадрів підприємств. Оператор персональних електронно-обчислювальних машин
 • Полтавська об’єднана технічна школа ТСОУ Радіомеханік по ремонту та обслуговуванню радіоапаратури, ч/білих та кольорових телевізорів III розряду
Полезные ссылки

Или посмотрите резюме на Jobs.ua

Посмотрите похожие вакансии на Jobs.ua