Технічний директор

Персонал в Киев. Производство

  • Зарплата від:
  • Бажаний графік роботи:
  • Дата народження:
  • Досвід роботи:
  • Місто:
  • договірна
  • без опыта
  • Киев

Досвід роботи

Досвід роботи:
Загальний стаж роботи у нафтогазовій галузі 27 років


11. 2021 по теперішній час


Заступник директора-керівник бізнес напрямку приватної нафтогазовидобувної компанії. Керівництво підприємством нафтогазового напрямку -видобуток природного газу, газового конденсату, нафти. Експлуатація нафтогазових свердловин, нафтогазового обладнання, трубопроводів, посудин та допоміжного обладнання. Будівництво установок комплексної підготовки нафти та газу і введення їх в експлуатацію. Робота з технічною, технологічною і юридичною документацією.В  Організація технологічного процесу та господарської діяльності підприємства.
2019 - 2021


Технічний керівник ТОВ Компанія В«Кежуйнафтогазтех УкраїнаВ».В Опрацювання тендерних заявок підприємств нафтогазового комплексу України і підбір необхідного технологічного обладнання згідно вимог і заявок нафтогазових підприємств. Моніторинг і порівняння продукції даного сегменту що виготовляється світовими компаніями таВ аналіз технічних характеристик нафтогазового, технологічного, спеціального обладнання, що використовується нафтогазовими компаніями.В 


09. 2019 по теперішній час


Заступник директора з виробництва

ТОВ В«ЕкспертнафтогазВ» за сумісництвом.
Проведення неруйнівного контролю нафтогазового обладнання.В Проведення робіт з контролю за експлуатацією нафтогазового обладнання, установок і посудин працюючих під тиском, устаткування для буріння і капітального ремонту свердловин, а також механізмів і агрегатів, що знаходяться в експлуатації на нафтогазовидобувних підприємствах.
на Jobs.ua


Головний інженер ТОВ В«ЛаморЮкрейнВ». Впровадження оптоволоконних технологій моніторингу за станом і роботою нафтогазових свердловин і нафтогазотрубопроводів.В  Визначення оптимальної роботи енергетичного обладнання для впровадження сучасних технологій і заходів з енергозбереження та енергоефективності даного обладнання.
на Jobs.ua


Головний інженер-технолог ПрАТ В«ПластВ». Стратегія розвитку та нарощування ресурсної бази і збільшення видобутку вуглеводневої сировини. Керівництво диспетчерською службою, відділами енергетика, механіка, виробничим, технічним та іншими технічними службами. Контроль за проведенням пошукового та розвідувального буріння свердловин на нафту і газ, керівництво зВ проведення робіт по капітальному та поточному ремонту нафтогазовидобувних свердловин.
на Jobs.ua


Радник голови правління ПАТ В«УкргазвидобуванняВ». Стратегія розвитку та нарощування ресурсної бази і збільшення видобутку вуглеводневої сировиниВ В ПАТ В«УкргазвидобуванняВ». Залучення передової техніки і технологій для модернізація виробництва та нарощування видобутку нафти і газу. Удосконалення виробничих об&# 039;єктів з видобутку вуглеводнів та збільшення їх ефективності у виробничому процесі. МоніторингВ за проведенням пошукового та розвідувального буріння на нафту і газ, а також заВ  проведенням робіт з капітального та поточного ремонту нафтогазовидобувних свердловин.
201 2 - 2015


Перший заступник Директора ГПУ В«ПолтавагазвидобуванняВ» (далі - Управління). Керівництво диспетчерською службою, відділами енергетика, механіка, виробничого, технічного та іншими технічними службами. Керівництво виробничою діяльностю Управління – видобуток вуглеводнів, буріння, експлуатація та капітальний ремонт нафтогазових свердловин, модернізація виробництва, технологічні рішення щодо оптимізації виробництва. Контроль і прийняття рішень щодо будівництва нафтогазових об&# 039;єктів, експлуатації трубопроводів і допоміжного технологічного обладнання.
на Jobs.ua


Головний інженер ПрАТ В«Пласт» Організація і контроль за діяльністю підприємства нафтогазового напрямку з видобутку вуглеводнів,В експлуатацією нафтогазового обладнання, трубопроводів, посудин що працюють під тиском, капітальний ремонт свердловин. Керівництво диспетчерською службою, відділами енергетика, механіка, виробничим, технічним та іншими технічними службами. Проведення аналізу роботи виробничих об&# 039;єктів для вжиття заходів щодо їх оптимальної і стабільної роботи.
на Jobs.ua


Перший заступник директора, Головний інженер

ГПУ В«ХарківгазвидобуванняВ» (далі вЂ“ Управління).
В Керівництво диспетчерською службою, відділами енергетика, механіка, виробничим, технічним, КІП і АСУВ та іншими технічними службами. Керівництво за експлуатацією та капітальним ремонтомВ  В нафтогазових свердловин. Технічне керівництвоВ за експлуатацією нафтогазових об&# 039;єктів,В проведенням робіт по інтенсифікації припливу вуглеводнів, модернізація виробництва. Будівництво та облаштування нових родовищ на нафту і газ, введення їх в експлуатацію. Пошук і впровадження нової техніки і технології для збільшення нафтогазовилучення.
на Jobs.ua


Заступник начальника Управління з видобування газу та нафти НАК В«Нафтогаз УкраїниВ». Аналіз стану та перспектив діяльності підприємств Компанії в частині видобування та переробки вуглеводневої продукції, транспортування газу, контроль і аналіз підприємств щодо видобування вуглеводневої сировини. Участь в підготовці і реалізації інвестиційних проектів чи інших форм співробітництва Компанії. МоніторингВ розробки і експлуатації нафтогазових родовищ, експлуатації технологічного обладнання, газо та трубопроводів дочірними компаніями.
на Jobs.ua


Начальник виробничо-диспетчерської служби ГПУВ«ХарківгазвидобуванняВ». Керівництво виробничим відділом та диспетчерською службою.В Контроль та прийняття рішень щодо оптимальної роботи нафтогазових об&# 039;єктів, експлуатації нафтогазового обладнання, газо та трубопроводів, фонду свердловин. Облік та відвантаження газу, газового конденсату та нафти. КонтрольВ за проведенням робіт з капітального і поточних ремонтів свердловин,В  веденням бурових робіт. Впровадження сучасної техніки і технології для розробки родовищ і видобутку вуглеводнів, транспортування газу і обліку готової продукції.
на Jobs.ua


Начальник дільниці з видобування та підготовки газу, газового конденсату та нафти Юліївського НГКР

ГПУ В«ХарківгазвидобуванняВ».
Керівництво цехом з видобування газу, газового конденсату та нафти. Обслуговування та контроль за роботою нафтогазових свердловин, установок підготовки нафти, газу і газового конденсату, установки переробки газу і газового конденсату.В  Керівництво і контроль за проведенням робіт з будівництва установок підготовки газу і нафти, шлейфів, газопроводів і трубопроводів.В  Керівництво диспетчерською службою Управління і всіма установками з підготовки газу і нафти (УКПГ, УКПН).
на Jobs.ua


Майстер з видобутку нафти і газу Юліївського НГКР

УМГ В«ХарківтрансгазВ». К
онтроль за роботою нафтогазових свердловин, установок підготовки нафти, газу і газового конденсату, фонду свердловин.В Технічний контроль за проведенням робіт з будівництва установок підготовки газу і нафти, газопроводів і трубопроводів. Проведення ремонтних і профілактичних робіт на свердловинах, технологічному обладнанні, газо-і трубопроводах.


Освіта:
на Jobs.ua


Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу


Кваліфікація:


гірничий інженерТехнічні навички:В Читаю технічну документацію. Практичний досвід експлуатації нафтогазового обладнання, нафтогазових свердловин, нафтогазотрубопроводів. Будівництво, капітальні, поточні ремонти обладнання, споруд та нафтогазових свердловин. Досвід з керівництва, управління нафтогазовидобувнимими компаніями.В  1С Підприємство.


Додаткова інформація:


? українська, російська – вільне володіння та ділова мова;


? іноземні мови: англійська – базова, німецька – базова;


? Водійське посвідчення категорій В, С, Д. Стаж водіння 27 років.


? готовий до відряджень.